رییس مركز آموزش زبان حوزه گفت: تاكنون بیش از یك هزار زبان‌آموز در دوره‌های آموزشی این مركز شركت كرده‌اند و به دنبال راه‌اندازی آموزش ده زبان زنده دنیا هستیم.

شاكر افضلی در گفت‌وگو با مركز خبر حوزه با اشاره به روند راه اندازی مركز آموزش زبان حوزه، اظهار داشت: آموزش زبان های خارجی به طلاب ابتدا در مدارس علمیه شهیدین و معصومیه(س) صورت می‌گرفت، كه در مدرسه معصومیه آموزش زبان عربی همزمان با تأسیس آن آغاز شد و از سال 84 نیز زبان انگلیسی به طلاب این مدرسه ارائه می‌شد.

افضلی با اشاره به آموزش‌ زبان عربی و فارسی به دیگر طلاب حوزه در مدرسه علمیه معصومیه(س) افزود: با توسعه آموزش زبان‌های خارجی در مدرسه معصومیه(س)، از سال 86 زبان فرانسه نیز به آن اضافه شد.

* راه‌اندازی زبان اسپانیولی در سال90

وی با بیان این كه این مركز به صورت رسمی آموزش های زبان‌های خارجی را عهده‌دار است و در تمامی ایام سال این آموزش‌ها را به طلاب ارائه می‌كند،‌ گفت:‌ علاوه بر آموزش زبان عربی، انگلیسی و فرانسه به طلاب در این مركز از ابتدای سال 90، زبان اسپانیولی نیز در این مركز راه‌‌اندازی شد.

افضلی با اشاره به برخی از فعالیت های مركز آموزش زبان حوزه مخصوصاً در ایام تابستان، خاطرنشان كرد: در ایام تحصیلی به دلیل تقارن با كلاس‌های طلاب، این مركز تنها در نوبت‌های بعد از ظهر فعالیت می‌كرد ولی در ایام تابستان كلاس‌های این مركز در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌‌گردد.

* برگزاری دوره‌های فشرده زبان‌های خارجه در تابستان

رییس مركز آموزش زبان حوزه با اشاره به برگزاری كلاس‌های تابستانی مركز در تمامی ایام هفته خاطرنشان ساخت: در  فصل تابستان در كنار كلاس های روزانه ترم‌هایی نیز به صورت فشرده، برای طلاب برگزار می‌شود.

افضلی درباره سطوح مختلف این مركز آموزش زبان خاطرنشان كرد: دوره‌های آموزشی این مركز در چهار سطح مقدماتی،‌ متوسطه،‌ پیشرفته و تخصصی كه هر كدام شش ترم آموزشی است،‌ برگزار می‌شود.

* پذیرش فرزندان طلاب از تابستان امسال

رییس مركز آموزش زبان حوزه در ادامه پذیرش از فرزندان طلاب را یكی از اقدامات مركز آموزش  زبان حوزه در فصل تابستان برشمرد وگفت: از تابستان امسال علاوه بر طلاب، فرزندان طلاب نیز  می‌توانند در این مركز نام‌نویسی و در دوره‌های مختلف شركت كنند.

وی تصریح كرد:‌ این پذیرش از تابستان امسال آغاز شده و فرزندان طلاب و روحانیون می‌توانند در دیگر فصول سال نیز در این مركز به فراگیری زبان‌های خارجه بپردازند.

* تربیت بیش از 1000 زبان آموز در سال

افضلی با اشاره به تحصیل حدود 250 زبان‌آموز در مركز آموزش زبان حوزه خاطرنشان كرد: در دوره های این مركز در سال بیش از 1000 زبان‌آموز شركت كرده و از برنامه‌های آموزشی آن استفاده كنند؛ همچنین در تابستان نیز نزدیك به 250 نفر نام‌نویسی كرده‌اند.

* آمادگی مركز آموزش زبان در پذیرش بانوان طلبه

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت این مركز در ارائه آموزش  زبان به بانوان طلبه گفت: با توجه به این كه مركز آموزش زبان حوزه در ایام تحصیلی درنوبت صبح تعطیل است،‌ می‌تواند پذیرای بانوان طلبه علاقه‌مند به فراگیری زبان‌های خارجی باشد.

رییس مركز آموزش زبان حوزه تصریح كرد: در صورت موافقت مسئولان حوزه، این مركز آماده برگزاری دوره آموزش زبان به بانوان طلبه است.

*به دنبال راه‌اندازی 10 زبان در مركز هستیم

حجت‌الاسلام والمسلمین افضلی در پایان خاطرنشان كرد: همچنین امید است با مساعدت مسئولان حوزه،‌ این مركز در آینده‌ای نزدیك، آموزش 10 زبان زنده دنیا را به طلاب ارائه نماید.تاريخ : | | نویسنده : medgroup |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.