نماينده استان فارس با اشاره به عدم انتصاب استاندار شيراز و مواجه شدن مردم اين استان با مشكلات عديده و نابساماني اوضاع اقتصادي و امنيتي در اين استان گفت: در صورت عدم توجه دولت نسبت به رفع مشكلات استان فارس و عدم تعيين استاندار، نمايندگان شيراز طي نامه اي دست به دامن مقام معظم رهبري شده و از ايشان درخواست كمك و مداخله خواهند كرد.

جعفر قادري نماينده مردم فارس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران دليل عدم انتصاب استاندار شيراز را ناشي از قصور و لجبازي دولت دانست و گفت: بدليل كوتاهي هاي دولت فعاليت هاي اساسي در اين شهر صورت نمي گيرد و مردم با مشكل جدي مواجه شده اند.

عضو كميسيون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شوراي اسلامي خاطر نشان كرد: متاسفانه يك سوم دستگاه هاي دولتي استان فارس مسئول ندارد و با سرپرست اداره مي شود و همچنين تعدادي از مسئولان نيز جهت حضور در انتخابات مجلس نهم شوراي اسلامي استعفا كرده اند، بنابراين استان فارس داراي اوضاع نابساماني است كه بر مسائل اقتصادي استان نيز تاثير منفي داشته است.

نماینده مردم شیراز همچنین با اشاره به اوضاع بد اقتصادی و مالی استان فارس تصریح کرد: صادرات غیر نفتی استان نسبت به وضع مشابه سال گذشته 20 درصد افت داشته است. و رابطه کارگران و کارفرمایان استان نیز با مشکلات عدیده ای همراه هستند.

قادری همچنین اذعان داشت: متاسفانه افرادی که نگاه ویژه سیاسی به موضوع استان دارند می کوشند افرادی را که تحت تسلط و کنترل خود هستند را برای بخش های کلیدی استان تعیین نمایند تا به مطامع سیاسی خود نائل آیند.

وی همچنین در ادامه با اشاره به نفوذ جریان انحرافی در دولت و اعمال نفوذ در تعیین مدیران و مسئولان استان فارس تاکید کرد: جریان انحرافی و گروهی که در حاشیه دولت رخنه کرده به واسطه قدرت خود اجازه نمی دهند افراد مسئول و کاردان در پست های کلیدی و اساسی استانی قرار گیرند و با آمارسازی ها و اعلام اعداد و ارقام غیرواقعی سعی در بزرگ جلوه دادن اوقات مدیران غیر مسئول را دارند.

 نماینده مردم شیراز همچنین اظهار داشت: شایسته است دولت هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکلات عدیده این شهر اقدام نماید. لذا در صورت ادامه روند بی توجهی دولت نسبت به مردم این استان، همه نمایندگان استان فارس طی نامه ای به مقام معظم رهبری از ايشان درخواست مداخله و کمک برای حل مشکلات را خواستار مي شويم تا ایشان با درایت همیشگی خود چاره ای برای حل مشکلات بیندیشند.



تاريخ : | | نویسنده : medgroup |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.