ذوب آهن با پيروزي ارزشمند خارج از خانه مقابل الريان، دور رفت مرحله‌ي گروه ليگ قهرمانان آسيا را با صدرنشيني به پايان برد.

نماينده‌ي ايران که در آخرين ديدار خود در دور رفت مرحله‌ي گروهي ليگ قهرمانان آسيا در قطر به مصاف الريان رفته بود، در پايان با نتيجه‌ي 3 بر يک به پيروزي رسيد و صدرنشيني‌اش را در گروه D حفظ کرد.

در اين ديدار محمدرضا خلعتبري ابتدا در دقيقه‌ي يازده از روي نقطه کرنر به زيبايي دروازه‌ي الريان را باز کرد. البته اشتباه سنگربان تيم قطري هم در به ثمر رسيدن اين گل نقش داشت.

برتري ذوبي‌ها چندان دوامي نيافت و الماري يک دقيقه بعدگل مساوي را به ثمر رساند.

ايگور کاسترو در دقيقه‌ي 25 بار ديگر برتري را براي اشگردان منصور ابراهيم زاده به ارمغان آورد. خلعتبري باز هم از جناح راست ضربه کرنر را ارسال کرد و کاسترو در دهانه دروازه موفق به گلزني شد.

در نيمه‌ي دوم الريان براي فرار از شکست خانگي حملات زيادي را انجام داد و ذوب آهن بيشتر چشم به ضدحملات داشت.

بازيکنان الريان هر چه به دقايق پاياني بازي نزديک تر مي شدند با استرس بيشتري کار را دنبال مي کردند و البته کنترل رواني خود را هم از دست مي دادند. داور بازي مي توانست در دقيقه‌ي 58 براي ذوب آهن پنالتي اعلام کند، اما بي جهت اجازه داد بازي دنبال شود. تصاوير آهسته تلويزيوني محرز بودن خطاي مدافع الريان را به نمايش گذاشت.

در دقيقه‌ي 60 باتيستا داسيلوا پس از اين که با خطا متوقف شد کنترلش را از دست داد و عمدا با استوک به کمر هافبک ذوب آهن زد و پس از اين حرکت غيرورزشي از زمين بازي اخراج شد.

در دقيقه‌ي 70 قاسم حدادي‌فر کاپيتان ذوب آهن با شوتي سنگين از فاصله‌ي بيست و چند متري دروازه‌ي تيم ميزبان را براي سومين بار و به زيبايي هر چه تمام‌تر فرو ريخت تا شاگردان ابراهيم زاده همانند ديگر تيم اصفهاني حاضر در ليگ قهرمانان آسيا پيروزي پرگل و قابل توجهي را به دست بياورند.

نايب قهرمان فصل گذشته‌ي ليگ قهرمانان آُيا مقابل الريان با ترکيب شهاب گردان، سيد محمد حسيني، حسين ماهيني، فرشيد طالبي، علي احمدي، قاسم حدادي‌فر، محمدرضا خلعتبري، اسماعيل فرهادي، ايگورکاسترو، شاهين خيري و مهدي رجب زاده به ميدان رفت.

ذوب آهن با اين پيروزي 7 امتيازي شد و در صدر گروه D باقي ماند.


تاريخ : | | نویسنده : medgroup |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.