کميته انضباطي فدراسيون فوتبال راي خود را در رابطه با ديدار پيروزي و استقلال که با تخلفات تعدادي از هواداران و بازيکنان هر دو تيم همراه بود، اعلام کرد.

به گزارش ايسنا و به نقل از سايت فدراسيون، کميته انضباطي فدراسيون راي خود را در مورد تخلفات برخي تماشاگران و دو تيم پيروزي و استقلال به شرح زير اعلام کرد:

1-در پايان مسابقه تماشاگران دو تيم پيروزي و استقلال اقدام به پرتاپ مواد محترقه کرده اند که عمده آن به تماشاگران تيم پيروزي مربوط بوده است و همچنين کادر فني تيم استقلال در اواخر بازي نسبت به داور مسابقه اعتراض کردند که کميته انضباطي جداي از تصميم متخذه مبني بر شناسايي 11 نفر از متخلفين که مواد محترقه پرتاپ کرده اند و انجام تحقيقات لازم در محل و اعلام هويت اين افراد به حراست فدراسيون درجهت جلوگيري از ورود به ورزشگاههاي سراسر کشور و محروميت از تماشاي تمامي مسابقات فوتبال به مدت يک سال از تاريخ90.1.11 اقدام مي شود.

2-به دليل تخلف مازيار زارع طبق بند 1 ماده 22 آئين نامه انضباطي و با استناد به بندهاي 2 و 3 ماده 20، وي به توبيخ کتبي و پرداخت 70 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

3-به دليل تخلفات و حرکات زننده و غير ورزشي حسين بادامکي-بازيکن تيم پيروزي، وي به توبيخ کتبي و پرداخت 50 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

4-فرهاد مجيدي و اسماعيل شريفات-بازيکنان تيم استقلال به دليل اعتراض به تصميمات داور مسابقه، هر کدام از بازيکنان فوق به توبيخ کتبي و پرداخت 30 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شدند.


تاريخ : | | نویسنده : medgroup |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.