فارس: معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي آذبايجان شرقي، رابطه ناسالم و اعتياد به مواد مخدر را عامل اصلي آزار و اذيت و اسيدپاشي به صورت كودك 20 ماهه در تبريز اعلام كرد.

صمد فرامرزي گفت: در پي آزار و اسيدپاشي به صورت كودك 20 ماهه توسط مادرش به همدستي فردي ديگر، نامبردگان در كمترين زمان ممكن، توسط پليس شناسايي و دستگير شدند.

وي افزود: موضوع از آنجا آغاز شد كه در پي مراجعه حضوري يكي از شهروندان تبريزي با نام معلوم به كلانتري 14 تبريز و ارائه شكواييه‌اي مبني بر كودك آزاري و اسيد پاشي به صورت طفل 20 ماهه به نام «حامد ـ خ» كه كودك در بيمارستان كودكان تبريز بستري است، اين مسئله بلافاصله در دستور كار پليس قرار گرفت.

فرامرزي افزود: به دنبال ارجاع رسيدگي به اين موضوع از طريق بازپرس شعبه 10 دادسراي تبريز به كلانتري 14 تبريز، پرونده با نظارت مستقيم رئيس كلانتري توسط دواير تخصصي تحت پيگيري قرار گرفته و بعد از يكسري تحقيقات و بررسي‌هاي به عمل آمده، مشخص شد كه كودك نامبرده، حاصل ازدواج موقت خانمي 24 ساله به نام «سارا ـ ر» با مردي حدود 60 ساله و برقراري رابطه ناسالم با نامبرده است و نامبرده اعتياد شديدي به مواد مخدر از نوع صنعتي داشته است.

وي افزود: نامبرده حدود پنج ماه پيش شبانه به اتفاق كودك مذكور منزل آن مرد را ترك و به قصد نامعلومي متواري مي‌شود و با فردي سابقه‌دار و توزيع كننده مواد مخدر به نام «عليرضا ـ ش» 30 ساله آشنا كه به اتفاق هم به اعمال مجرمانه مي‌پردازند و حدود پنج روز پيش پس از كودك آزاري و رساندن آسيب‌هاي شديد جسمي و روحي به طفل 20 ماهه، طي تماس تلفني به خواهرش نيمه شب، توسط فردي ناشناس كودك آزار ديده را در يكي از محلات تبريز، تحويل خواهرش داده و مجدداً متواري شده است.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان آذربايجان شرقي با اشاره به اينكه اين كودك در اثر آزار و اذيت از ناحيه سر به وسيله سيگار و پاشيدن اسيد به لب‌ها دچار آسيب شده و دست راستش نيز شكسته شده است، گفت: با بررسي‌هاي تخصصي مخفيگاه متهمان در اطراف تبريز، توسط پليس شناسايي و متهم رديف دوم به نام « عليرضا ـ ش» در حين فروش مواد مخدر دستگير و از وي چهار بسته هروئين كشف شد.

فرامرزي گفت: با اعتراف نامبرده، مخفيگاه متهم اصلي شناسايي و به اتفاق سه متهم ديگر همگي در حال استعمال مواد مخدر دستگير و از مخفيگاه آنها علاوه بر كشف مقاديري مواد مخدر،آلات استعمال مواد مخدر نيز كشف و نامبردگان همگي با تشكيل پرونده به مراجع قضايي معرفي شدند.  

تاريخ : | | نویسنده : medgroup |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.