مهر: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: آژانس های گردشگری و جهانگردی کشور از عدم استاندارهای لازم رنج می برند.

اسقندیار رحیم مشایی ظهر امروز در حاشیه نخستین هم اندیشی مدیران دفاتر خدمات مسافربری و جهانگردی کشور در جمع خبرنگاران افزود: استاندارد نبودن این امر باعث ایجاد ضرر و زیان برای اقتصاد کشور و به وجود آمدن آثار منفی در حوزه کاری نمایندگیهای گردشگری می شود.

وی با اشاره به اینکه برای تحقق بخشیدن به شئون مختلف این قضیه باید قوانین و مقررات جدید تصویب شود، اظهار داشت: با توجه به جایگاه ویژه و عالی گردشگری در کشور تکلیف مسئولان و حق ملت باعث اهتمام ویژه ای به این بخش می شود.

رئیس سازمان میراث فرهنگ، صنایع دستی و گردشگری اضافه کرد: ایران در جهان نقش بسزایی در تغییر روند معادلات دارد و باید اهداف انقلاب را به صورت مطلوب به گوش جهانیان برساند.

وی با بیان اینکه دنیای امروز نیازمند اندیشه های ناب مکتب رضوی است، ابراز داشت: آمارها نشان از نقش عظیم مقوله گردشگری در اقتصاد جهانی دارد.

معاون رئیس جمهور تاکید کرد: امروز در سبد هزینه خانوارها هزینه گردشگری و سفر جایگاه ویژه ای دارد.

وی تعداد گردشگر خارجی را در سال 82 تنها 800 هزار گردشگر عنوان کرد و بیان کرد: در حال حاضر سالانه بیش از دو میلیون و 200 هزار گردشگر خارجی وارد کشور می شوند و از مناظر، ابنیه ها و آثار باستانی ایران بازدید می کنند.

رحیم مشایی یادآور شد: امروزه تعداد گردشگران به هر کشوری نشان از امنیت بالای آن کشور دارد و تماس ملتها از طریق گردشگری با یکدیگر جزو آسانترین راه حلها برای رفع مشکلات فی ما بین به حساب می آید.

وی به وضعیت بحرانی جغرافیایی کشورهای مجاور ایران اشاره کرد و متذکر شد: هم اکنون اطلاعات مثبتی در اذهان جهانیان نسبت به کشور ایران وجود ندارد و وظیفه اصلی ما رفع این مشکل است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور ادامه داد: در حال حاضر دیگر نباید دفاع را در سنگر انجام داد و برای گرفتن حالت تدافعی باید به قلب توطئه های دشمنان هجوم آورد.

وی در پایان در خصوص وضعیت کنونی ارائه ویزا در کشور نیز خاطرنشان کرد: با همکاری وزارت امور خارجه هم اکنون بسیاری از محدودیتهای ارائه ویزا در کشور رفع شده است.
 تاريخ : | | نویسنده : medgroup |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.