با تلاش ماموران پلیس فتا استان فارس خانمی که با حس انتقام جویی خود باعث بر هم زدن آرامش مردی در شیراز شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، رییس پلیس فتا استان فارس در تشریح این خبر گفت: متهم این پرونده از اقوام شاکی می باشد که از طریق ایجاد آدرس پست الکترونیک و صفحه ای در یکی از شبکه های اجتماعی، شاکی را مورد تهدید قرار داده است.

سرهنگ "سید موسی حسینی" افزود: داستان از جایی شروع می شود که متهم با حس انتقام جویی از شاکی برای وی ایمیل هایی ارسال نموده و او را تهدید به هتک حیثیت و نشر اکاذیب در فضای اجتماعی می نماید.

وی تصریح كرد: متهم سپس برای همکاران شاکی، خانواده و اقوام نزدیکش در اینترنت اقدام به ارسال پیام و پست الکترونیک نموده و وی را فردی دارای مشکل اخلاقی معرفی می کند.

این مقام انتظامی گفت: با افزایش مزاحمت ها و تاثیر آن بر زندگی شخصی شاكی، وی در شکایتی خواستار رسیدگی به موضوع شده و کارشناسان این پلیس با رصد فضای مجازی و شناسایی دختر 22 ساله، وی را دستگیر و به پلیس فتا انتقال می دهند.

سرهنگ "حسینی" اظهار كرد: متهم با رویت مستندات به جرم ارتكابی اقرار و هدف خود را از این كار انتقام جویی عنوان كرد.

رئیس پلیس فتا فارس در پایان با اشاره به ماده 18 قانون جرائم رایانه ای بیان كرد: بر اساس این ماده قانونی هركس به قصد اضرار به غیر یا تشویش اذهان عمومی یا ... به وسیله سیستم های رایانه ای یا مخابراتی اكاذیبی را منتشر كند یا با همان مقاصد اعمالی را بر خلاف حقیقت یا به عنوان نقل قول، به شخص حقیقی یا حقوقی به طور صریح یا تلویحی نسبت دهد، اعم از اینكه از طریق یاد شده به نحوی از انحاء ضررمادی یا معنوی به دیگری وارد شود یا نشود، افزون بر اعاده حیثیت به حبس از نود و یك روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج تا چهل میلیون ریال یا هر دو مجازات محكوم خواهد شد .


 اخبار  حوادث  - باشگاه  خبر  نگاران تاريخ : | | نویسنده : medgroup |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.