اخبار,اخبارجدید,اخبار 

جالب

 

نماینده مجلس:قیمت هر کیسه برنج هندی و پاکستانی به ۵۰ هزارتومان رسید/

وزارت جهاد پاسخگو باشد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: طرح انتزاع وزارت جهاد کشاورزی از وزارت صنایع و معادن هفته آینده در دستور کار مجلس قرار می گیرد.

علی ایران پور  با بیان اینکه قیمت هر کیسه برنج هندی و پاکستانی در استان اصفهان به حدود 50 هزار تومان رسیده است گفت: با توجه به اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت قیمت دولتی هر کیسه برنج را 23 هزار و 500 تومان اعلام کرده بود به جهت عدم نظارت کافی به رسیدن برنج ها به دست مصرف کننده و عدم کنترل قیمت ها، سودجویان به نیت اینکه برنج ها را شب عید به قیمت چند برابر بفروشند دست به احتکار زده اند.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حتی رستوران داران اصفهانی برای تهیه برنج با مشکل روبرو شده اند ادامه داد: این اتفاق در چند استان دیگر هم رخ داده اما شدت آن در اصفهان بیشتر است.

ایران پور تاکید کرد: وزارت جهاد کشاورزی به عنوان وزارت زیربنایی که خود زمینه تولید محصولات و طرح های کشاورزی صاحب نظر است باید چنین مسائلی را کنترل کند.

وی همچنین با اشاره به افزایش قیمت مرغ در تابستان به علت کمبود دانه های خوراکی گفت: با توجه به اینکه مرغ داران، دامداران، کشاورزان و باغداران همگی زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی هستند، وزارت جهاد بهتر می تواند مسائل مربوط به این حوزه ها را کنترل کند.

ایران پور افزود: زوایا و ویژگی های مختلف طرح انتزاع وزارت جهاد کشاورزی از وزارت صنعت و معدن هفته گذشته در کمیسیون مشترک مجلس مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به مشکلات به وجود آمده به نظر می رسد این طرح که قرار است هفته آتی در دستور کار مجلس قرار بگیرد به تصویب برسد./باشگاه خبرنگاران

 تاريخ : | | نویسنده : medgroup |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.