حمایت از سیاست‌هاي مسوولین...

 

نژاد حسینیان :

حمایت از سیاست‌هاي مسوولین منجر به احتیاط غرب در صدور تحریم‌ها می‌شود


غرب از يكطرف سعي مي‌كند با عواملي ايران را محدود و مورد تحريم قرار داده و از سوي ديگر تلاش مي‌كنند تا اينطور وانمود كند كه مايل به گفت‌وگو با ايران براي حل و فصل مشكلات في‌مابين است.

نماينده سابق ايران در سازمان ملل گفت: اگر ملت به حمايت از دولت در صحنه‌ها حاضر شده و از سياست‌هاي مسوولين خود جانبداري كنند، آن زمان ديگر غربي‌ها نيز در اتخاذ رويكردهاي تحريمي عليه ايران با احتياط بيشتري وارد عمل خواهند شد.
محمدهادي نژادحسينيان در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا، در رابطه با فرضيه كمبود احتمالي بنزين ناشي ‌از تحريم‌ها گفت: افزايش توليد بنزين در داخل ، از مدت‌ها پيش در دستور كار وزارت نفت ‌بوده است . طبق اظهارات مقامات و مسئولين وزارت نفت با اتمام طرح‌هاي در دست اقدام ظرفيت توليد بنزين داخلي بالا مي‌رود و حتي بيش از آنچه نياز داريم بنزين در اختيار خواهيم داشت و درصورتي كه بتوانند مشتري مناسبي براي آْن پيدا كنند، احتمال صادرات آن نيز هست.
نماينده سابق ايران در سازمان ملل همچنين در ادامه در رابطه با جايگزيني انرژي‌هاي نو با نفت ، گفت: بحث توليد اين انرژي‌ها كاملا متفاوت از صنعت نفت است؛ براي توليد انرژي‌هاي جديد ما نياز به عوامل و شرايط ديگري داريم.
وي در ادامه در مورد دشمني اغلب غربي‌ها با نظام جمهوري اسلامي با توجه به تجاربي كه طي سال‌هاي متمادي به عنوان نماينده دائم ايران در سازمان ملل به دست آورده است، اظهار داشت: غرب همواره سياست چماق و هويج را در دستور كار خود دارد از يك‌طرف سعي مي‌كند با عواملي ايران را محدود و مورد تحريم قرار داده و از سوي ديگر تلاش مي‌كنند تا اينطور وانمود كند كه مايل به گفت‌وگو با ايران براي حل و فصل مشكلات في‌مابين‌اند.
نژادحسينيان خاطرنشان كرد: كشورهاي غربي همواره اين سياست را در صحنه بين‌المللي به كار گرفته‌اند، اما ميزان موفقيت رويكرد شان به رفتار مردم در پشتيباني از دولت‌هايشان بستگي دارد.
نماينده سابق ايران در سازمان ملل در پاسخ به اين پرسش كه آيا پس از تلاش‌هايي كه جمهوري اسلامي ايران در دستيابي به دانش هسته‌اي داشته است با توجه به حمايت‌هاي مردمي از اين سياست‌ها، غرب ورود ايران به باشگاه هسته‌اي جهان را به رسميت خواهد شناخت، گفت: گمان نمي‌كنم اينطور باشد و البته ايران هم بنظر مي‌رسد كه به اين راحتي‌ها در مقابل خواسته‌هاي غربي‌ها كوتاه نخواهد آمد لذا راه درازي در پيش داريم.
وي افزود: بايد نخبگان و رهبران سياسي با درايت و بصيرت راه‌كارها‌ي آتي به‌ همراه هزينه و درآمدهاي آنها را تدوين و نقشه راه گزينه‌هاي مختلف را بهمراه هزينه و دست اوردهاي آنها تدوين نمايند...../تحلیل:ایلناتاريخ : | | نویسنده : medgroup |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.