،  اخبار

 

هفدهم رسید، یارانه‌ها نرسید

یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومانی اردیبهشت ماه جاری هنوز به حساب سرپرستان خانوار واریز نشده ، این در حالی است که یارانه نقدی فروردین ماه در تاریخ هفدهم به حساب سرپرستان خانوار واریز شده بود.

به گزارش مهر، یارانه نقدی 54 هزار و 500 تومانی به ازای هر نفر که در نهایت تا تاریخ هفدهم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شد، امروز یکشنبه واریز نشد.

دولت در ابتدای اجرای پرداخت یارانه های نقدی به حساب خانوارها، در ابتدای هر ماه یارانه ها را به حساب سرپرستان خانوار واریز می کرد که به دلیل مشکلاتی که در رابطه با برداشت از حسابها و تشکیل صفهای طولانی مقابل خودپردازها به دلیل همزمانی با پردات حقوق و مزایای پایان ماه، زمان آن را به اواسط ماه موکول کرد.

پس از آن، مسئولان سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کردند که یارانه های نقدی تا پایان هفته دوم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود، اما امروز با گذشت هفده روز از ماه اردیبهشت هنوز یارانه نقدی ماه جاری به حسابها واریز نشده است.

بهروز مرادی مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها در مورد مابه‌التفاوت مبلغ یارانه نقدی مرحله اول و دوم گفته است: مردم و سرپرستان خانوار بدانند، افرادی که پیامک سازمان را دریافت نکرده اند، مابه التفاوت (28 هزار تومان) یارانه نقدی مرحله اول و دوم به حساب آنها واریز شده است، منتهی سیستم برخی از بانکها این مبلغ را نشان نمی دهد، اما این افراد مطمئن باشند که پول در حساب آنها است.

مرادی با تاکید بر اینکه تا اطلاع ثانوی افراد مجاز به برداشت مبلغ یارانه نقدی 28 هزار تومان یعنی مابه التفاوت یارانه نقدی مرحله اول و دوم نیستند، افزوده است: زمانی که سازمان هدفمندی اعلام کند، برداشت این مبلغ از حساب بلامانع است./مهرتاريخ : | | نویسنده : medgroup |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.