شکايت تراکتور از کمک داور مضروب

 

باشگاه تراکتورسازي تبريز از 'حميد غمزه' کمک داور دوم ديدار تراکتورسازي و نفت و همچنين هيات فوتبال رشت شکايت کرد.

به نقل از سايت رسمي باشگاه تراکتور، در متن شکايت نامه به سازمان ليگ آمده است: کمک داور دوم مسابقه دو تيم تراکتورسازي و نفت تاثير مستقيمي در رقم خوردن نتيجه بازي داشت و به خاطر تحت الشعاع قراردادن عملکرد خود ادعا کرده که قلعه نويي سرمربي تيم به وي توهين کرده و در يکي از پمپ بنزين هاي تبريز توسط چهار نفر تهديد و مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

همچنين در اين شکايت نامه آورده شده است: مجتبي پوربخش مسئول روابط عمومي هيات فوتبال رشت نيز در يکي از صفحات يکي از روزنامه هاي ورزشي چاپ شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ماه جاري اعلام کرده که حميد غمزه در راه بازگشت به رشت در يک پمپ بنزين مورد حمله قرار گرفته و موضوع را بلافاصله به هيات گزارش کرده و هيات نيز اين موضوع را به رئيس کميته انضباطي اطلاع داده است.

همچنين ''قربانعلي الماس خاله'' رئيس هيات فوتبال رشت نيز در مصاحبه اي در يکي از برنامه هاي تلويزيوني اظهاراتي در مورد ضرب و شتم اين کمک داور ايراد نمود و اعلام داشته که اين اقدام هدايت شده بود.

در متن اين شکايت نامه آمده است: متاسفانه ''رضا غياثي'' که عضو کميته داوران نيز مي باشد و بايد بي طرفي کامل را رعايت کند و نبايد بدون سند و مدرک مطلبي اظهار کند که واقعيت ندارند.

باشگاه تراکتورسازي متذکر شده که اقدامات هماهنگ غمزه و هيات فوتبال رشت سوالاتي را پيش مي آورد که با وجود نهادهاي قانوني مثل کميته داوران ، کميته انضباطي ، مسئولين فدراسيون فوتبال و مسئولين سازمان ليگ، چرا اين کمک داور و از روي چه حساب و کتابي گزارش خود را به هيات فوتبال رشت که در اين ارتباط نهادي غيرمسئول است ارئه نموده است؟

در اين شکايت نامه تصريح شده که سناريوي فوق نشان مي دهد که گل آفسايد نفت تهران به تراکتور و باخت تراکتورسازي فراتر از اشتباه داوري بوده و مي تواند با موضوع ادعاهاي غير مستند و اتهامات وارده مرتبط باشد که نياز به تحقيق و بررسي موشکافانه دارد.

باشگاه نيز با توجه به اتهاماتي که در مطبوعات و رسانه ملي عليه باشگاه ، کادر فني و مردم تبريز وارد شده بدينوسيله عليه داور مذکور و تهمت هاي رئيس هيات فوتبال رشت شکايت نامه خود را تسليم سازمان ليگ کرده و درخواست کرده که مسئولين موضوع را به طور جدي بررسي و اعلام نمايند که آيا تراکتورسازي در مسابقه با نفت به نفت تهران باخته يا به داماش گيلان؟تاريخ : | | نویسنده : medgroup |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.