عابدینی: خلعتبری گلي به سر پرسپولیس نمی‌زند / فدراسيون فوتبال به دنبال معجزه است

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت: برای آوردن خلعتبری چه کارهایی که نکردیم ولی او گلی به سر پرسپولیس نمی‌زند.

امیر عابدینی  اظهار داشت: وقتی می‌خواهیم به کسی نمره بدهیم باید به برنامه های او نگاه کنیم در این رابطه متأسفانه هیچ گاه به برنامه های عباسی وزیر پیشین ورزش دسترسی پیدا نکردیم این وزارتخانه از دو بخش ورزش و جوانان تشکیل شده بود این دو بخش می تواند در درون هم باشد و می تواند دو معنای متفاوت داشته باشد.

 

اگر نابه هنجاری در زندگی قشر جوان باشد به طور حتم ما در مملکت کاری نکردیم و هیچگاه برنامه مدیریتی نداشتیم اگر بحث جوانان پیش می آید بحث عام زندگی جوان است باید برنامه داشته باشیم تا پیش برویم.

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان ادامه داد: به عباسی نه نمره منفی و نه مثبت مي شود داد زيرا وي در ورزش کشورمان زحمت کشیده است و در زمان خدمتش دوست داشت چیزی را که بلد بود در ورزش پیاده کند.

وي در مورد حضور فوتبال ایران در جام جهانی گفت: وقتی پس از 20 سال به جام جهانی می رویم این معنا و مفهوم را دارد که در زمان مصطفوی، فتح اله زاده و عابدینی این پیشرفت شروع شده است چون برای این فوتبال زحمت کشیده شد که به اینجا رسید مربیان نیز در گذشته برای کریمی ها، نکونام و مهدوی کیا و امثال دیگر بازیکنان زحمت کشیدند باید در دوره عباسی نیز این روند ادامه داشته باشد تا تیم ملی نسبت به گذشته پیشرفت بیشتری داشته باشد.

 

امیر عابدینی ,مدیرعامل باشگاه داماش گیلان

 

**فدراسيون فوتبال بايد پاسخگو باشد
مدیرعامل داماش در مورد اولویت فدراسیون در برگزاری مسابقات لیگ ،باشگاههای آسیا و بازی های تیم ملی اظهار داشت: در حال حاضر فدراسیون فوتبال باید پاسخگو باشد که در شرایطی که با فیفا و afc هماهنگ است چه طور نمی داند اولویت با باشگاه های آسیا یا رقابت های جام جهانی فوتبال است. نمی دانیم این بحث اولویت با چه چیزی اشتباه گرفته شده است.

وی ادامه داد: نمی توانیم بحث تیم ملی را به دولت اختصاص دهیم چون حمایت ملی در این صعود وجود دارد.فوتبال در گستره ورزش دنیا و کشورمان جایگاه ویژه ای دارد .درخشش فوتبال ملی یک شرف ملی بوجود می آورد که باعث هویت ملی می شود با این وضعیت فدراسیون فوتبال کوتاهی داشته است.

 

امیر عابدینی ,مدیرعامل باشگاه داماش گیلان

**فدراسيون به اندازه بضاعتش صحبت کند
عابدینی در موردعدم برگزاری اردوی خارجی تیم ملی تأکید کرد: رئیس جمهور پشت مردم و ورزشکاران کشور است . ورزشکاران باید برای موفقیت کشورشان تلاش کنند و به راه خود ادامه دهند ولی فدراسیون فوتبال باید به اندازه بضاعت خود حرف بزند.نبایداین بحث ها را به عدم حمایت دولت ربط بدهیم.

 

هم اکنون در برخي رسانه ها طوری به ملت تلقین می شود که گويي نمی توانیم به یک اردو برویم! چرا این حرفها پیش می آید چون با برنامه حرکت نمی کنیم امکان دارد برنامه را برنامه نویس ها قوی بنویسند ولی اجرای این برنامه توسط مدیر خواهد بود.

 

کی روش در پرتغال می تواند برنامه های خود را پیدا کند اگر بضاعت شما اندازه پرتغال نبود کشوری دیگر را همچون مقدونیه و اسلوانی يا کشورهاي اروپاي شرقي انتخاب می کردید.

وی ادامه داد:وقتی کی روش را وارد فوتبال می کنیم به این معنا است که بضاعت مدیریت کشورمان خیلی بالا است و مربی بزرگی می تواند آن را هدایت کند ولی در آینده به جایی می رسیم که در کوچکترین برنامه های کی روش به مشکل می خوریم.

 

اگر برنامه هاي فدراسیون بدین ترتیب پیش برود مجمع بی کار نخواهد نشست و حرف خودش را با درخواست جلسه خواهد زد و مصمم پیش خواهد رفت تا اتفاقات خوبی در فوتبالمان بیافتد .بحث جایگزینی ندارم اصلاح امور و سیستم باید صورت بگیرد تا ساختار تغییر کند. در مجمع بحث شد که اگر تیم به جام جهانی نرفت خود کفاشیان از فدراسيون برود اما تیم ملی به جام جهانی رفت ولی در ادامه به مشکل برخورده ایم بايد اصلاح برنامه صورت بگیرد تا وضعیت بهتر شود و نباید هیچگاه نگرانی پیش بیاید.

عضو هئیت رئیسه سازمان لیگ برتر درباره انتخاب اسپانسرهاي تیم ملی فوتبال گفت: ما برای انتخاب اسپانسر تیم ملی فوتبال با توجه به معیارها و ارزش های کشورمان با محدودیت مواجه هستیم و نمي توانیم بی گدار به آب بزنیم و هر اسپانسری را به خدمت بگیریم ولی هیچگاه روی یک سازماندهی منظم حرکت نمی کنیم.

 

امیر عابدینی ,مدیرعامل باشگاه داماش گیلان

**فدراسيون فوتبال به دنبال معجزه است/ مي توانستند از شهرداري پول قرض کنند
عابدینی در مورد بی برنامگی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: وقتی بچه مان دیپلم می گیرد فکر می کنیم پایان کار است اما اينگونه نيست او باید کنکور امتحان بدهد و به دانشگاه برود؛

 

  این رفتار فدراسیون فوتبال دل خوش کردن است که باری به جهت حرکت می کند اگر فدراسیون فوتبال می دانست به جام جهانی خواهد رفت باید بودجه معینی برای آماده شدن تیم ملی فوتبال برای جام جهانی 2014 را از قبل تأمین می کرد، اگر فدراسیون فوتبال بودجه ای برای این اتفاق از دولت قبلی و احمدی نژاد درخواست کرده است حتماً لبیک گفته می شد. اگر در این دوره نیز به روحانی گفته شود حتماً جواب مثبت گرفته می شود اما مطمئن باشید این درخواست داده نشده است.

وی ادامه داد: اگر سفره دلمان را جلوی سرپرست ورزش باز می کردیم وی توسط رئیس جمهوري می توانست از بودجه هاي دیگر براي فدراسيون فوتبال اعتبار تامين کند و یا مي شد از شهرداری تهران به صورت قرض پول دريافت کرد و ان را در اختیار فدراسیون قرار داد. این مورد هیچ مشکل قانونی ندارد ولی این کار را نکردیم و به سفرها خارجی و حضور در جام جهانی دل خوش کردیم و دنبال معجزه بوديم .

مدیرعامل باشگاه داماش در مورد بضاعت فوتبالمان در جام جهانی گفت: بضاعت فوتبال ما طوری است که هر روز و در هر رده بازیکن و مربیان مختلف شکوفا می شوند و حتی در بحثهای مختلف علمی و دانشگاهی می توانیم حرفهای زیادی در دنیا بزنیم.

 

حیف است که فوتبالمان با این جمعیت بالا دستخوش این رفتار شود ولی امیدواریم که در جام جهانی از بضاعت آسیایی ها در جهان دفاع کنیم. ما از سرزمیني به جام جهاني می رویم تا از هویت مان دفاع کنیم و باید با تمام اقتدار کشورمان به آوردگاه برزیل برویم. باید به خاطر هویت ملی با یک مدیریت قوی بتوانیم در جام جهانی حرفی برای گفتن داشته باشیم.

 

امیر عابدینی ,مدیرعامل باشگاه داماش گیلان

**درد پرسپوليس با خلعتبري دوا نمي شود/ جباري مي تواند به پرسپوليس کمک کند
عابدینی در مورد آمدن خلعتبری به فوتبال ایران با پولهای زیاد تصریح کرد: بازیکنان باید با عقل، روح و جسم در خدمت تیمشان باشند. برای آمدن خلعتبری به پرسپولیس بار تبلیغاتی درست شد در صورتی که صلاح نبود این جو درست شود. به طور مثال انصاری فرد و قاضی که بهترین های ایران بودند سال قبل در پرسپولیس چه اتفاقی برايشان افتاد.

وی ادامه داد: درد پرسپولیس نداشتن هافبک های میانی است که نفراتی هم چون کریمی، نوید کیا و جباری باید فرواردهای خوب و ملی پوش را تغذیه کنند. ابتدا باید از خطوط دفاع، هافبک و سپس مهاجم ،بازیکن جذب کرد مطمئناً خلعتبری نمی تواند در این فصل گلی به سر پرسپولیس بزند.

رئیس پيشين فدراسیون فوتبال کشورمان در مورد رد و بدل شدن پول هاي میلیاردی در لیگ برتر و اينکه گفته مي شود وي و فتح اله زاده بنيان گذاران پرداخت اين پول هاي کلان به فوتباليست ها هستند، گفت: فتح اله زاده بیشترین پول را به مؤمن زاده داد که این پول با ترانسفر چند بازیکن به اروپا صورت گرفت. هدف فتح اله زاده این بود که مؤمن زاده به فوتبال حوزه خلیج فارس نرود چون تیم های باشگاه های عربی 4 برابر فتح اله زاده به مؤمن زاده پرداخت می کردند.

 

امیر عابدینی ,مدیرعامل باشگاه داماش گیلان

**علي کريمي ليگ امارات را به حضور در سري A ترجيح داد!
وی ادامه داد: قیمت بازیکنان را ،ما بالا نبردیم چون قیمت در فوتبال دنیا روز به روز بالاتر می رفت. حریف ما در این رقابت تیم های عربی بودند آنها با پولشان به رقابت پرداختند و بازیکنان خوب ما را بردند. به طور مثال قصد داشتم کریمی را به ایتالیا ترانسفر کنم سر از امارات در آورد به محض امضای قرارداد اولیه کریمی، از پرسپولیس رفتم.

عابدینی در ادامه گفت: زمانی که مانوسی فر گفت که کریمی را یک تیم ایتالیایی می خواهد آن قدر من باور نداشتم،. دعوت نامه به باشگاه پرسپولیس آمد به ایتالیا و به باشگاه جنوا رفتم. صحبت ها انجام گرفت و قرارداد کریمی 2 میلیون دلار بود این قرارداد هم مثل قرارداد مهدی مهدوی کیا، کریم باقری و کریمی بود.

وی ادامه داد: قراداد مهدوی کیا کمتر از 3 میلیون تومان، باقری و کریمی 6 میلیون تومان و قرارداد دایی نیز 6میلیون تومان و یک خانه اجاره ای در خیابان نفت بود. اما دایی 600 هزار مارک و باقری یک میلیون مارک و مهدوی کیا میلیون ها مارک به باشگاه پرسپولیس آورند.

عابدینی در ادامه اظهار داشت: علی دایی اسطوره فوتبالمان را از السد قطر برگرداندم که پرونده شکایت قطری ها به فیفا رفت. دایی را النصر دبی و تیم باشگاهی کویتی می خواستند ولی من این مسائل را شکستم. بازیکن ما را 20هزار دلار برای فوتبال امارات می خواستند من به آن بازیکن 8 میلیون دادم تا در ایران بماند. نمونه بارز این انتقالات ماجرای افشین پیروانی بود که بابت بازی در هايدوک اشپیلت کرواسي مبلغ 110 هزار مارک می گرفت اما من 40 میلیون تومان دادم تا در ایران بماند.

 

امیر عابدینی ,مدیرعامل باشگاه داماش گیلان

**عرب ها زير سايه جمهوري اسلامي شکل گرفته اند
وی ادامه داد: برای ورود خلعتبری چه می کنیم اماراتی ها خیلی وقت است که از این کارها می کنند ولی ما با آنها رابطه ها اقتصادی داریم. ما باید جور دیگری از حقوق مان دفاع کنیم.عرب ها بی انصاف هستند آنها زیر سایه کشور جمهوری اسلامی شکل گرفته اند و همیشه در حق کشورمان جفا می کنند.

مدير عامل باشگاه داماش گيلان اظهار داشت: یک ناجی برای خلعتبری پیدا می شود که آن هم بدهکار است. این آقای خیر هم اکنون به تيم هاي گهر و ملوان بدهکار است. همین الآن هم بازیکنانی که برایش بازی کرده اند چک هاي برگشتی در دستشان دارند اما همين افراد به محض اينکه فرصت تبلیغاتی پیدا کنند از این فرصت های تبلیغاتی استفاده بهینه می کنند، اين افراد با احساسات و عواطف مردم بازی می کنند

عابديني گفت: نمیدانم چرا پروین حرف هايي را عنوان کرد که رويانيان را مطرح کند. قطعا مي گويم من براي خريد خلعتبري حاضر نيستم باشگاه را متقبل هزينه هاي هنگفت کنم. هنوز هزینه های بدهکاري هدایتی به گردن ما است. وي چک هایی داده که برگشت خورده و ما از طریق مراجع قانونی پیگیر آن هستيم.

 

امیر عابدینی ,مدیرعامل باشگاه داماش گیلان

**فدراسیون فوتبال ملوک الطوایفی اداره می شود
وي در ادامه در خصوص کسر يک امتياز از تيم داماش تصريح کرد: فدراسیون فوتبال ملوک الطوایفی اداره می شود همین است که کمیته داوران، داوری براي بازي ما انتخاب مي کنند که 4 هفته بازي هاي ما را قضاوت کرده که در 2 بازی محرومیت داشته است.

 در يکي  از بازي هايمان که آناتفاقی که افتاد، فقط يک اعتراض بود نه فحاشي! من می گویم این داور را براي بازي ما گذاشتند که تماشاگران  حساسیت پيدا کنند چون در بازي هاي اخير تيم ما ضعيف عمل کرده بود و همين امر باعث شد هوادارن شروع به اعتراض کنند.

مدير عامل باشگاه داماش گيلان افزود: بعد از اینکه من مديرعامل اين باشگاه شدم،  بي پولي و تأثير آن روز بازيکنان به اوج رسيده بود اما هم اکنون نيز بچه های ما با همين بی پولي گسترش فولاد را هم می برند و 6 امتیازی مي شوند، اما در وسط راه متوجه مي شوند که یک امتیاز از تيمشان کم شده است و اين موضوع باعث شد شهد پيروزي به کامشان تلخ شود. از طرفي هم کميته داوران فقط تماشاچيان ملوان را تشویق می کنند.

 

امیر عابدینی ,مدیرعامل باشگاه داماش گیلان

**حسن زاده طرفدار ملوان است!/چرا وقتي بازيکن با مشت به صورت مديرعامل کوبيد به عنوان مدعي العموم کاري نکرديد؟
عابديني اظهار داشت: کميته انضباطي دقیقاً حساب شده عمل کرد و اين کار آنها برای استان گیلان معنا و مفهوم دارد. حسن زاده متعلق به یک منطقه ای است که آنجا تعصبات خاص خودش را دارد، عیب هم ندارد. من هم ملوان را دوست دارم اما هم اکنون رقيب ما به حساب مي آيد. اما هواداران ملواني همين هفته عليه مديرعامل باشگاهشان شعار می دادند، آیا فقط داور مستحق حمایت است يا به محضرش بر می خورد؟

وي گفت: سؤال من از آقای حسن زاده این بود وقتي یک بازیکن مشتي زير چانه یک مدیر زده است. این بی انضباطی نبود؟ بي حرمتي به جامعه فوتبال نبود؟ چرا به عنوان يک جايگاهي در فدراسيون وارد عمل نشدید؟ چرا منتظر شکايت شديد تا اين موضوع را بعدا بررسي کنيد؟  پس شما این اختیارات را نداريد.

مديرعامل باشگاه داماش گيلان خاطرنشان کرد: به اعتقاد من از این فدراسیون فوتبال هيچ کاري ساخته نيست زيرا این فدراسیون ملوک الطوایفی اداره می شود و خیری به نفع ما ندارد. من باید در مورد حقوق مان حرف بزنم.

آقايان هم حقوقمان را ندهند.  امسال هم کمر همت بسته اند تا یکی از تیم های سقوط کرده داماش باشد.  از آدم هايي که در فدراسيون فوتبال کنگر خورده اند و لنگر انداخته اند، هيچ کاري ساخته نيست.  کفاشیان آدمی نیست که این بضاعت مدیریت را داشته باشد و آدم ها را جا به جا کند./باشگاه خبرنگاران

 تاريخ : | | نویسنده : medgroup |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.