شغل‌های پردرآمد جهان,شغل های پردرآمد جهان با مدرک دیپلم

شغل‌های پردرآمد جهانی با مدرک دیپلم!

مدارک دانشگاهی این روزها برای پیدا کردن شغل بسیار مورد نیاز است و معمولا جوانان سال های زیادی درس می خوانند تا بتوانند شغلی پردرآمد و خوب داشته باشند اما در دنیا شغل هایی هستند که می توان با مدرک دیپلم به سراغ ان ها رفت.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران، دیپلم که مدرک پایانی دوران دبیرستان است این روزها کمتر جایی به عنوان یک مدرک بالای علمی شناخته می شود و معمولا باید مدرکی در حد فوق دیپلم داشته باشید تا شاید شغلی مناسب پیدا شود.

برخی شغل ها در دنیا هستند که با مدرک دیپلم هم می توان وارد آن شد و درآمدی بالا داشت. این شغل ها ابتدا بسیار ساده هستند اما هم از نظر درآمد و هم از نظر موقعیت اجتماعی، مشاغلی خوب هستند. البته نکته قبال توجه این که این مشاغل در دنیا با این مدرک قابل ورود هستند.

**راننده های مترو و اتوبوس
این شعل یکی از کارهایی است که می توان تنها با مدرک دیپلم وارد آن شد و آینده ای خوب داشته باشید. در سال 2012 افرادی که در این شغل کار می کردند سالانه دستمزدی نزدیک به 62 هزار دلار داشتند که ر نوع خود قابل قبول است.

از جمله نکاتی که درمورد این شغل باید به آن اشاره کرد برنامه کاری است که بسیار سخت بوده و تعطیلی های آن کمتر از باقی شغل هاست زیرا وسایل حمل و نقل عمومی تعطیلی ندارند.برای تبدیل شدن به یک راننده مترو، مدرک دیپلم کافی است و باید کلاس های آموزشی را گذراند.

** طراح لباس
یکی از مشاغل پردرآمد طراحی و ساخت لباس های مختلف است و از آنجایی که نیاز انسان به پوشاک پایانی ندارد پس همیشه می توان در آن مشغول شد. درآمدی که طراحان لباس دارند بنا به سلیقه و البته حرفه ای بودنشان متفاوت است.

طراحان درجه یک سالانه 126 هزار دلار درآمد دارند در حالی که طراحان درجات پایین تر درآمدی تا 63 هزار دلار دارند. برای تبدیل شدن به یک طراح نیاز به یک فکر باز و البته شناخت اصول اولیه طراحی است که با شرکت در چند کلاس اموزشی قابل فراگیری است.

** بازرسی های صحنه جرم و کارآگاه
کارآگاه ها و افرادی که به بررسی صحنه جرم می پردازند معمولا مدارکی میان دیپلم تا لیسانس دارند زیرا می توانند با شرکت در چندین کلاس و گذراندن دوره های خاصی به یک حرفه ای تبدیل شوند. این افراد درآمدی نزدیک به 74 هزار دلار دارند ولی شغلشان بسیار سخت و طاقت فرساست. هر روز ارتباط با اجساد یا پرونده های قتل و سارقین می تواند در روحیه هر فردی تاثیرگذار باشد.

** نصب کننده آسانسور
یکی از سخت ترین شغل های این لیست نصب کننده آسانسور است زیرا این افراد باید در شرایط سخت کاری و با وسایلی کار کنند که بسیار سنگین هستند. آن ها همچنین باید تمام روز را در محیط های تاریک و تنگ آسانسور بگذرانند. در مقابل این مشکلات اگر فردی در این کار مهارت داشته باشد و کلاس ها و آموزش های لازم را دیده باشد می تواند درآمد سالانه ای نزدیک به 76 هزار دلار داشته باشد. نصب کننده های اسانسور معمولا ساعت کاری مشخصی ندارند و بیشتر کار دست خودشان است.

** خلبان و کمک خلبان
این روزها بسیاری از خلبان ها دارای مدارک بالا هستند ولی همچنان می توان با استفاده از مدرک دیپلم نیز در این کار مشغول شد. شرکت در کلاس های آموزشی پرواز و استخدام شدن در شکرت های هواپیمایی از راه های رسیدن به رویایی خلبانی آن هم تنها با مدرک دیپلم است. درآمد سالانه افرادی که به عنوان خلبان کار می کنند نزدیک به 150 هزار دلار است که در نوع خود بالا بوده و در آمد خوبی محسوب می شود./باشگاه خبرنگاران

 تاريخ : | | نویسنده : medgroup |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.