511718-552051.jpgایرنا- علیرضا سمندر پس از انتصاب به عنوان سرپرست فدراسیون کاراته  خاطرنشان کرد:آشوری ازدوستان خوب من است که سالها برای کاراته زحمت کشیده و اعتبار خاصی در این رشته دارد.

وی افزود:درکاراته به دنبال رفیق بازی نیستم وهرفردی که کاربلد باشد مورداستفاده قرار می گیرد و به طور یقین از این مهره کارآمد استفاده خواهم کرد.

سمندردرپاسخ به این سوال که چه زمانی برای حضور درفدراسیون کاراته با وی صحبت شده است اظهار کرد:چندی پیش به وزارت ورزش و جوانان رزومه دادم و پس از استعفای رییس فدراسیون کاراته، بحث حضورم جدی شد.

وی با اشاره به اینکه ˈمحمدصادق فرجیˈ زحمات زیادی دراین مدت کوتاه برای پیشرفت کاراته متحمل شد، عنوان کرد: وی آرامش را به این رشته بازگرداند و برنامه های خوبی برای تیم ملی داشت که این برنامه ها را ادامه خواهم داد.

سرپرست فدراسیون کاراته عنوان کرد:یکی ازاقدامات مناسب مسوولان پیشین فدراسیون کاراته، جوانگرایی بود که من نیز در گذشته آنرا انجام داده و موافق حضور جوانان مستعد در بخش های مختلف هستم.

سمندردرپاسخ به این سوال که آیا برای وی نیز درفدراسیون حاشیه سازی می شود، عنوان کرد: فکر می کنم جامعه کاراته مرا دوست داشته باشند. تمامی جامعه این رشته باید همدل شوند تا در کنار هم بتوانیم کاراته را به جایگاه خوبی برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: اینکه بگوییم یک میلیون و پانصد هزار نفر درکاراته فعالیت می کنند فایده ای ندارد و باید از این پتانسیل بهره ببریم و با استفاده از تجربیات پیشکسوتان و اساتید، توجه بیشتر به هیئت ها و بهره گیری از جوانان به موفقیت برسیم.

سمندرادامه داد: سال 83 که رییس فدراسیون شدم پس از چند ماه به مسابقه های کشورهای اسلامی رفته و5 طلا گرفتیم واکنون نیز نخستین رویداد پیش روی ما، کشورهای اسلامی در اندونزی است که باید درآن به موفقیت رسیده ودرادامه به دنبال افتخار آفرینی درپیکارهای قاره ای و جهانی باشیم.

سرپرست فدراسیون کاراته درپاسخ به این سوال که مراسم معارفه اش چه زمانی برگزار می شود، عنوان کرد:عصر روز شنبه کارم را در فدراسیون آغاز می کنم و از همین جا از تمامی اساتید کاراته می خوام به کمک ما بیایند.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید
  


تاريخ : | | نویسنده : medgroup |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.